qwimo

בניית אתרים

בניית אתרים מקצועיים בעיצוב מקורי שמותאמים לצרכים שלכם

  כולם מודעים לכך שכל עסק חייב להיות בעל נוכחות דיגיטלית משמעותית. לאחר שמגיפת הקורונה השפיעה על עולם העסקים, הדבר האיץ את המעבר לדיגיטל ברוב התעשיות: כיום כל עסק נדרש להציע את מוצריו באינטרנט, זמני אספקה קצרים ועוד. בנוסף, המוניטין של החברה מושפע בעיקר מהאתר ומחשבונות המדיה החברתית. כדי לבצע את המשימה של משיכת אנשים והפיכתם ללקוחות – יצירת אתרים ודף נחיתה חיונית.

  1. אתרי תדמית אתר אינטרנט המוקדש לתמונות מספק פלטפורמה לקידום עצמך ואת העסק שלך. זה משמש כגרסה דיגיטלית של כרטיס הביקור שלך.
  2. אתרי חנות (ecommerace) אתר אינטרנט ייעודי לחנות מאפשר למכור מוצרים באינטרנט ולקשר את האתר למלאי במיקום פיזי.
  3. אתר שעולה כסף כל חודש אתר בתשלום חודשי (Subscriber) מאפשר לגולשים להירשם לשירות או מוצר בחינם או בתשלום תמורת תשלום חודשי.
  4. אתרי וורדפרס – אתרים שמשמשים עסקים קטנים בנוניים או גדולים לפרסום בכל המדיה
  5. אתרי פורטילים – אתרים גדולים שיכולים להיות אתרים של מידע וטרפיק רב
  6. אתרים לצימרים ווילות – אנחנו מומחים באתרים של תיירות, אטרקציות וכל התחום הנרחב.
Asset 61
קידום אתרים
Asset 81
עיצוב אתרים

!בואו לקדם את העסק שלכם עם המומחים

השאירו פרטים ויועצי הפרסום שלנו יחזרו אליכם

GOOGLE SEARCH

בניית אתרים עם קווימו דיגיטל

  • קווימו מוסמכת כשותף של Google AdWords וחבר בתוכנית השותפים של Google, לאחר שצבר למעלה מ-15 שנות ניסיון. לקוחותינו מגיעים ממגוון תעשיות ותחומי תוכן, כתוצאה מכך, היקף ומגוון הידע שצברנו במהלך השנים הוא רב. כאשר אתה שותף איתנו, המאמץ שלך מצליח:

 

 

  אנו חיים את עולם הפרסום הדיגיטלי כבר למעלה מ-18 שנים – הניסיון שלנו כולל לקוחות ממגוון תחומים וסוגי מדיה. מלבד הטכנולוגיה המתקדמת שאנו מפעילים, האתר שלך מתוגבר בידע הרב שרכשנו, מה שמביא למוצר מוקפד ומכוון לאיכות. כל לקוח מלווה במנהל פרויקט בעל אישיות נגישה ונגישה. הם יענו ישירות על כל השאלות. האתר מעוצב ונבנה בצורה מקצועית בהתאם לדרישות העסקיות של הלקוח – משלב האפיון ועד לשלב היות האתר חי.

בגוגל אדס אפשרויות הקמפיינים בגוגל אדס

המרה של גולשים ללקוחות

המרה של גולשים ללקוחות – בלי דף נחיתה ממיר\אתר אינפורמטיבי ומעוצב, אפקטיביות הפרסום יורדת משמעותית. המשמעות היא שאמנם יהיו הרבה קליקים על הפרסום שלכם, אבל ההכנסות יהיו נמוכות משמעותית. במקרה של דף נחיתה לדוגמא, עיצוב הדף משפיע מאוד על אחוז ההמרה של הגולשים.

האתר הוא סניף נוסף של העסק שלכם

כפי שאתם משקיעים בעיצוב החנות, סידור המוצרים, הקפדה על מיתוג וכו', כך עליכם להתייחס לאתר שלכם: האתר מהווה עבור אנשים רבים את נקודת המפגש הראשונה עם העסק שלכם, ולכן מאוד חשוב להשקיע בנראות ובפונקציונאליות שלו.

חלק משמעותי בקידום האורגני

אתר איכותי הוא חלק משמעותי בקידום האורגני של העסק – כדי להיות מדורגים בתוצאות הראשונות של מנוע החיפוש, האתר שלכם צריך לעמוד בהרבה קריטריונים. אתר חדיש אשר בנוי בצורה נכונה – יעניק לכם מקום בתוצאות הראשונות וכתוצאה מכך המון לקוחות פוטנציאליים.

שמירת דאטה על לקוחות העסק

אתר אינטרנט עסקי מאפשר איסוף מידע על הלקוחות שלכם ועל ההתנהגות שלהם באתר, להבין מהם המוצרים המבוקשים ביותר, איזו הטבה משיגה יותר רכישות ועוד. צבירת המידע מאפשרת לכם להגיש הצעה שיווקית מדוייקת יותר ללקוחות.

QWIMO.COM

QWIMO

רוצה לדחוף א העסק שלך בגוגל

הגעת למקום הנכון, תשאיר פרטים ונדבר

בגוגל אדס אפשרויות הטרגוט

Custom Intent

  עם מיקוד של קהלים מותאמים אישית ב-Google Ads ניתן להגיע אל לקוחות פוטנציאליים שכבר חיפוש בעבר את המוצר או השירות שהעסק שלכם מציע.

In Market

  עם מיקוד In Market ב-Google Ads ניתן להגיע אל לקוחות פוטנציאליים שיש להם סבירות גבוהה לבצע רכישה בהתבסס על היסטוריית החיפוש והגלישה שלהם.

Geotargeting

  עם מיקוד גיאוגרפי ב גוגל אדס ניתן להגיע אל לקוחות פוטנציאליים לפי המיקום הגיאוגרפי שלהם – מדינות, ערים, רחובות ורדיוס מהמיקום בו הם נמצאים.

Demographics

  עם מיקוד דמוגרפי ב- גוגל אדס ניתן להגיע אל לקוחות פוטנציאליים שנמצאים בטווח גילאים מסוים, מגדר, סטטוסים בחיים, רווק, נשוי, גרוש או לפי הכנסה חודשים מסוימת.

Keywords

  עם מיקוד לפי מילות מפתח ב-Google Ads אפשר להציג את המודעות שלכם ללקוחות פוטנציאליים המחפשים פתרון או מילת מפתח ברשת החיפוש שקשורה לעסק שלכם.

Placements

  עם מיקוד לפי מיקומים ב-Google Ads אפשר לפרסם את המודעות שלכם ברשת המדיה של גוגל או ביוטיוב לפי בחירה מדויקת לפרסום של אתר, דף או אפליקציה.

Topics

  עם מיקוד לפי נושאים ב-Google Ads ניתן לפרסם את המודעות שלכם ברשת המדיה של גוגל באתרים עם תוכן שקשור למוצר או השירות שאתם מספקים.

Remarketing

  עם מיקוד רימרקטינג ב-Google Ads אפשר בהחלט להגיע אל לקוחות פוטנציאליים שכבר גלשו באתר שלכם וביצעו אינטראקציה מסוימת עם העסק.

בואו נדבר על הצרכים שלך בפייסבוק אנחנו לא נושכים, נשתה קפה יחד

GOOGLE

אפשרויות הקמפיינים בגוגל

קמפיין שופינג

  מודעות המאפשרות לכם לפרסם מוצרים עם מידע ומחיר שמוצגים לגולשים עוד לפני שהם לוחצים על המודעה

קמפיין פרפורמס

  קמפיין פרפורמס הוא קמפיין חדשני שמטרתו למקסם את הביצועים שלכם בפלטפורמה עד כה

קמפיין דיספליי

  מודעות חזותיות ברשת המדיה של גוגל המאפשרות לכם להציג מודעות באפליקציות של גוגל (כמו יוטיוב וג'ימייל, וכל השותפים של גוגל בעצם)

קמפיין רשת החיפוש

  מודעות טקטס בתוצאות החיפוש המאפשרות לכם להגיע לאנשים בזמן שהם מחפשים בגוגל מוצרים ושירותים

קמפיין סמארט

  קמפיינים שנועדו להבליט את המקומות בנכסים של עהסק שלכם שבבהן מתבצעות פעולות המרה

קמפיין מקומי

  קמפיינים מקומיים נועדו בעבור מפרסמים וחברות שרוצות לעבוד עם יעדים אופליין ורוצים למשוך לקוחות לחנות פיזית

קמפיין אפליקציות

  מודעות של אפליקציות למען קידום אפליקציות בגוגל, Google Play, יוטיוב וג'ימייל

קמפיין וידאו

  מודעות המאפשרות לכם אינטראקציה עם הקהל עם פורמט וידאו דרך יוטיוב ושותפי וידאו נוספים של גוגל

QWIMO DIGITAL

שלכם כל מה שאתם צריכים לעסק

פרסום אורגני עובד

במה הקידום עם המומחים שלנו דיגיטל עוזר לעסקים

   

  הגדל את כמות ואיכות התנועה לאתר על ידי יצירת תנועה איכותית והגדלת מספר ההמרות.

  מודעות ממומנות בגוגל (מודעות Google PPC) הן דרך מצוינת להביא תנועה איכותית שמתעניינת ברכישת מוצרים, תנועה זו תגדיל את יחס ההמרה, מספר ההמרות, וההכנסות של העסק. עם למעלה מ-3 מיליארד חיפושים בגוגל מדי יום של אנשים שמחפשים פתרון לבעיה שלהם, אתם יכולים להציג את הפתרון שהעסק שלכם מספק ישירות לגולשים שזקוקים לו. על ידי האצלת מסעות הפרסום שלך בגוגל לצוות מקצועי, תראה תוצאות מיד.

  קבל את התוצאות מהירות

  מודעות Google יפנו תנועה לאתר שלך מיד לאחר שהן מוגדרות כראוי. בניגוד לפרסום אורגני, שבו נלחמים על התוצאות הראשונות בגוגל, בפרסום ממומן, משלמים על העמדה הזו. עם זאת, בפרסומות אלו, אתה מחויב עבור כל קליק על המודעה שלך, ולכן חשוב לוודא שההוצאה שלך מכוונת לקליקים הרלוונטיים ביותר שיובילו להמרות. בנוסף, חשוב להבטיח שהעלות של המרת לקוח חדש נמוכה מהערך של כל אחד מהלקוחות החדשים 

פרסום אורגני

עם המומחים של קווימו פרסום בגוגל עושים

2
פלטפורמות פרסום
2
המומחים שעובדים איתנו
$ 2
תקציבי פרסום מהשנה האחרונה
2
חשבונות פרסום מהשנה האחרונה

אז מה אתם אומרים בא לכם קפה

יצירת קשר

יצירת קשר

יצירת קשר

יצירת קשר

יצירת קשר

Skip to content